pipWandeling

Resultaten KCM “Christmas Corgi Specialty 2019”

Resultaten 23 december 2019


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. Jan Ebels (NL)

Reuen Puppyklas
1VB – A Man For All Seasons Grande Sogno

Reuen Jeugdklas
1ZG – Waggerland Zimzalabim
2 ZG – Elfborg imagine dragons

Reuen Tussenklas
1U – Waggerland Yolo

Reuen Openklas
1U – Big-Wood’s Flash Sentry
2ZG – Jake Of Dotty’s Desire
3ZG – Waggerland Texas Two Step

Reuen Kampioensklas
1U, CAC – Blondie’s Royal Casino
2U, RCAC – AM GCH CH Blu Skyy’s Ziggy Stardust, Cgc
3U – Hanlon’s Star Something About You
4U – Waggerland Robin Hood
U – Jimmy Jixx v.d. Milligenhof
U – Waggerland Under Arrest

Reuen Fokkersklas
1U – Waggerland not for sale
2ZG – Waggerland Ximply Fabulous

Teven Puppyklas
1VB. BPOB, BPIS – Dances With Wolfs Grande Sogno
2VB – Precious prada vd milligenhof

Teven Jeugdklas
1U, RCAC, BJOB, BJIS – Waggerland zazoo
2U – Hanlon’s Star Spice Up Your Life
3U – Waggerland Zsa Zsa
4ZG – Inspired By Princess Pippa
ABS – Fortune Dreams Grande Sogno

Teven Tussenklas
1ZG – Courtly Black Lady Rose
2ZG – Zonenvelt Pariszhkaya Shtuchka

Teven Openklas
1U – Waggerland Virginia Creeper
2U – Big-Wood’s Hula Hula
3U – Ormai Olbia Dolce Vita
4U – Tropical Golden Queen Grande Sogno
ZG – Waggerland Totally Awesome
ZG – Waggerland Take Control
ZG – Welshclan’s Payton Paige
ZG – Zachardi Gemma
ABS – Carddicted return to sender

Teven Kampioensklas
1U, CAC, BOB – Waggerland Unavailable
2U – Unique Surprise van de Gigantjes
3U – Honey Bee Kasmir Moravia
4U – Covventinea Pretty Paulina
ZG – Hopeful Havana vd Milligenhof

Teven Fokkersklas
1U – Waggerland Kiss This
2U – Waggerland Just Jackie
3U – Magical White Night Grande Sogno
4U – Lilly lollypop vd milligenhof

Teven Veteranenklas
1U – Floatin’ Helen heilin
2U – Waggerland High Tea

 


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. Jan Ebels (NL)

Reuen Jeugdklas
ABS – Paddy Flaherty Des Contamines

Reuen Tussenklas
1U, RCAC – Andvol Uno Momento

Reuen Openklas
1U, CAC, BOB, BIS – Andvol Shubert
2U – SGF Windswept Rumbling Thunder
3U – Limbonsnest Rocky Mountain
4ZG – Lintelo Benjamin

Reuen Kampioensklas
1U – Andvol Tsesarivich
2U – Ch. Fortin’s Black and Gold Tiger
3U – Ch. Jeager Apple Jack
4U – Ermyn Sky of Stars

Reuen Fokkersklas
1U – Limbonsnest Davy Crockett

Teven Jonste Puppyklas
1VB, BJPOB, BJPIS – Daredevil’s Quest For Fame From Staken
2VB – Welsh-Angel’s Starlight Heaven
ABS – Pauline Bonarpate des Contamines

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Limbonsnest A Tast of Honey

Teven Jeugdklas
1U, BJOB – Limbonsnest Winter Powder
2U – Red lucky River

Teven Tussenklas
1U – Limbonsnest Sleeping Beauty
2U – Limbonsnest Blackbird
3ZG – Limbonest Olivine

Teven Openklas
1U, RCAC – Flowing Ready For My Comeback
2U – Covventinea Red Hot Chilli Pepper
3U – Daredevil’s Make Me Smile From Staken
4U – Daredevil’s Jellybean from Staken
ZG – Floris Cor Zlata
ZG – Limbonsnest Hot Springs
ZG – Queen Victoria van de Brookhook

Teven Kampioensklas
1U, CAC – Andvol Evrika
2U – Daredevil’s Move Like Jagger From Staken
3U – Limbonsnest Golden Nizza
4U – Ch. Fortin’s Country Girl

Teven Fokkersklas
1U – Limbonsnest Little Star in Heaven
2ZG – Queen Angel

Teven Veteranenklas
1ZG – Ch. LC Yale

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

pipWandeling

Maastricht 2018 – Dag 2

Resultaten 30 september 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Laura Campion (IE)

Teven Jeugdklas
1U, R.CAC – Ormai Olbia Dolce Vita, BEJK

Teven Openklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Welshclan’s Maggy May
2U, R.CACIB – Hanlon’s Star Someone Like You


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Mevr. Laura Campion (IE)

Reuen Jongste puppyklas
1VB, BJPOB – Humphry Bob O’r Tirroedd Isel

Reuen Jeugdklas
1U – Limbonsnest Kentucky

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Ch. Fortin’s Black and Gold Tiger, NL, NJK
2U, R.CAC, R.CACIB – Ch. Andrey O’r Tirroedd Isel, BWLU, BE, LU, Int

Teven Jongste Puppyklas
1VB – Honeybee O’r Tirroedd Isel

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Balletcor Olympic Victory

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Dourins Nova Pem Bob

Teven Tussenklas
ABS – Missy de Morny des Contamines

Teven Openklas
1U, R.CAC, CACIB – Milly Bobby Brown des Contamines
2ZG – Dourin’s Kyra Pem

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

pipWandeling

Maastricht 2018 – Dag 1

Resultaten 29 september 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Julia Magdas (RO)

Reuen Puppyklas
1VB, BPOB – Rocco/poseidon
2VB – Felangry Ledger Gold Crown

Teven Jeugdklas
1U, CAC, BOB – Ormai Olbia Dolce Vita, BEJK
2U, R.CAC – Amazing Lou Lou Grande Sogno

Teven Openklas
1ZG – Hanlon’s Star Someone Like You


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Mevr. Julia Magdas (RO)

Reuen Jongste puppyklas
1VB, BJPOB – Humphry Bob O’r Tirroedd Isel

Reuen Jeugdklas
1U – Limbonsnest Kentucky

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Ch. Fortin’s Black and Gold Tiger, NL, NJK
2U, R.CAC, R.CACIB – Ch. Andrey O’r Tirroedd Isel, BWLU, BE, LU, Int

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Dourins Nova Pem Bob

Teven Openklas
1U, R.CAC, CACIB – Dourin’s Kyra Pem

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

pipWandeling

Pinkstershow te Venray 2018

Resultaten 21 mei 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Hassi Assenmacher-Feijel (DE)

Reuen Jeugdklas
1ZG – Sergeant Adams of Dotty’s Desire
2ZG – Jake of Dotty’s Desire

Teven Jongste Puppyklas
1VB, BPOB – Amazing Lou Lou Grande Sogno

Teven Jeugdklas
1U – Kumpwegood Baileys
2ZG – Tropical Golden Queen Grande Sogno

Teven Openklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Welshclan’s Maggy May

Teven Kampioensklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Ch. Unique Surprise van de Gigantjes, NJK, NL


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester:
Mevr. Hassi Assenmacher-Feijel (DE)

Reuen Openklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Fortin’s Black and Gold Tiger

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB, 1BIG, 3BIS – Ch. Imagine I’m a Dream des Contamines, DE, INT
2U – Ch. Andrey O’r Tirroedd Isel, BWLU, BE, LU

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Limbonsnest Sweet Chestnut

Teven Jeugdklas
1U, R.CACIB – Missy de Morny des Contamines

Teven Openklas
1U, R.CAC, CACIB – Limbonsnest Golden Nizza
2U – Milly Bobby Brown des Contamines
3ZG – Red Rose of Pennies From Heaven

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

pipWandeling

Joe Kat Show te Arnhem 2018

Resultaten 10 mei 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Maria Ebels-Heikens (NL)

Teven Jeugdklas
1U, CAC, BOB – Tropical Golden Queen Grande Sogno


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester:
Mevr. Maria Ebels-Heikens (NL)

Reuen Jeugdklas
1U, R.CAC – Wizard Of Pennies From Heaven

Reuen Openklas
1U, CAC – Fortin’s Black and Gold Tiger

Reuen Kampioensklas
1U – Ch. Velt Mayster Fom Haus Stier, RU

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Limbonsnest Hot Springs

Teven Jeugdklas
1U – Limbonsnest Sweet Chestnut

Teven Tussenklas
1U – Limbonsnest Ole Miss Rebel

Teven Openklas
1U, CAC, BOB – Red Rose Of Pennies From Heaven
2U, R.CAC – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

pipWandeling

De Utrecht 2018

Resultaten 14 april 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Loes Mouchart – Kleingeld (NL)

Reuen Jeugdklas
1ZG – Welshclan’s Owen Oakley
2ZG – Kevin Kosner v.d. Milligenhof

Reuen Openklas
ABS – Hope on Buffalo Bill

Teven Jeugdklas
1ZG – Tropical Golden Queen Grande Sogno

Teven Openklas
1ZG – Welshclan’s Maible Mairi


 

Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester:
Mevr. Loes Mouchart – Kleingeld (NL)

Reuen Jongste Puppyklas
1VB, BJPOB, 2BISJP – Limbonsnest Rocky Mountain

Reuen Jeugdklas
1U, R.CAC – Limbonsnest Snowberry
2U – Andvol Shubert

Reuen Openklas
1U, CAC, CACIB – Atsel Hof Show Krosh

Reuen Kampioensklas
1U, R.CACIB – Ch. Andvol Tsesarevich, RU/CZ/HU/LV/LT/EE/AT/CY

Teven Jeugdklas
1U, R.CAC – Ffancy Fach o’r Tirroedd Isel
2U – A Magic Fairy v.d. Baumkrone
3U – Limbonsnest Sweet Chestnut

Teven Openklas
1U, R.CACIB – Limbonsnest Golden Nizza
2U – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17
3U – Fortin’s Country Girl, BNLJch, BJWNL’16, BJWLU’16, BWNL’16, NJK’16
4U – Anastasia vom Massenbachtal, NJK, CW’17

Teven Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Ch. Andvol Evrika, RU

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

pipWandeling

Groningen 2018 – Martinidogshow dag 2

Resultaten 4 maart 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. Bill Shelton (US) Coventry

Reuen Jeugdklas
1U, R.CAC – Courtly Sable Lord Maxwell
2U – Waggerland Under Arrest, JW’17, BJW BE’17

Reuen Openklas
1U, R.CACIB – Corgi Na Volge Laifhack

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB – IT/UK/NL/CIB Ch. Waggerland Not For Sale

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Lilly Lollypop v.d. Milligenhof

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Waggerland Unavailable, JW’17, BJWB’17
2U, R.CAC – Kelly Keen v.d. Milligenhof
3U – Courtly Brindle Lady Oleda
4U – Courtly Brindle Lady Mari


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. Bill Shelton (US)
Coventry

Reuen Jeugdklas
1U – Alwyn

Reuen Openklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Haywire’s Trust In Me, NJK, BJK, BJWNL’16, BWNL’16
2U – Daredevil’s Hunting For Compliments From Staken
3U – Lintelo Benjamin
4U – Whitepoint Look And Look Again
U – In Our Yellow Submarine Yves

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB – RU Ch. Andvol Mercury

Teven Jeugdklas
1U, R.CAC – Daredevil’s Move Like Jagger From Staken
2U – Limbonsnest Sweet Chestnut
3U – Naomi Pem Bob
4U – Twinkel Bambi v.d. Golden Goodtimes
U – Daredevil’s Make Me Smile From Staken

Teven Tussenklas
1U, R.CACIB – Daredevil’s Jellybean From Staken

Teven Openklas
1U – Llwynog A Charming Dream
2U – Limbonsnest Golden Nizza
3U – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17

Teven Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, 1BIG, 2BIS – RU Ch. Andvol Klementina

Teven  Veteranenklas
1U – Hillberry Bling Bling, NK

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

pipWandeling

Groningen 2018 – Martinidogshow Dag 1

Resultaten 3 maart 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. Andras Polgar (CZ)

Reuen Jeugdklas
1U – Waggerland Under Arrest, JW’17, BJW BE’17
2U – Courtly Sable Lord Maxwell

Reuen Openklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Corgi Na Volge Laifhack
2U – Welshclan’s Gillian Grey

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – IT/UK/NL/CIB Ch. Waggerland Not For Sale

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Lilly Lollypop v.d. Milligenhof

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Waggerland Unavailable, JW’17, BJWB’17
2U, R.CAC – Kelly Keen v.d. Milligenhof
3U – Tropical Golden Queen Grande Sogno
4U – Courtly Brindle Lady Oleda


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. Andras Polgar (CZ)

Reuen Jeugdklas
1U – Alwyn

Reuen Openklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Daredevil’s Hunting For Compliments From Staken
2U – Lintelo Benjamin
3ZG – Haywire’s Trust In Me, NJK, BJK, BJWNL’16, BWNL’16
4ZG- Whitepoint Look And Look Again
ABS – In Our Yellow Submarine Yves

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – RU Ch. Andvol Mercury

Teven Jeugdklas
1U, R.CAC – Daredevil’s Move Like Jagger From Staken
2U – Daredevil’s Make Me Smile From Staken
3U – Limbonsnest Sweet Chestnut
4U – Twinkel Bambi v.d. Golden Goodtimes
ZG – Naomi Pem Bob

Teven Tussenklas
1U – Daredevil’s Jellybean From Staken

Teven Openklas
1U, R.CACIB – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17
2U – Llwynog A Charming Dream
3ZG – Quo Vadis Lisbeth

Teven Kampioensklas
1U, CAC, CACIB – RU Ch. Andvol Klementina

Teven Veteranenklas
1U – Hillberry Bling Bling, NK

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

pipWandeling

Eindhoven 2018

Resultaten 2 februari 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. P.F. Berchtold (AU)

Reuen Puppyklas
1VB – Welshclan’s Owen Oakley

Reuen Jeugdklas
1U, RCAC – Waggerland Under Arrest

Reuen Tussenklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Jimmy Jixx v.d. Milligenhof
2U, RCACIB – Hope On Buffalo Bill
3ZG – Jagger Jay v.d. Millingenhof

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Kelly Keen v.d. Milligenhof
2VB – Ormai Olbia Dolce Vita

Teven Jeugdklas
1U, RCAC – Tropical Golden Queen Grande Sogno
2U – Waggerland Unavailable, JW’17, BJWB’17

Teven Tussenklas
1U, RCACIB – Welshclan’s Maible Mairi

Teven Openklas
1U, CAC, CACIB – Hopeful Havanna v.d. Milligenhof
2ZG – Hanlon’s Star Someone Like You


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. P.F. Berchtold (AU)

Reuen Jeugdklas
1U – Andvol Shubert
2U – Limbonsnest Snowberry

Reuen Openklas
1U, RCAC, RCACIB – Atsel Hof Snow Krosh
2U – Yves In Our Yellow Submarine des Contamines
3U – Deverell O’R Tirroedd Isel
ABS – Andvol Kaliostro

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Andvol Tsesarevich

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Dourin’s Nova Pem
2VB – Ffancy Fach o’r Tirroedd Isel

Teven Jeugdklas
1U – Limbonsnest Sweet Chestnut
2U – Abbygail of the Jolly Jumpers
3U – Pemslife Joint Strike Fighter
4ZG – Neljoh’s Chicca

Teven Tussenklas
1U, CAC, CACIB – Anastasia vom Massenbachtal, NJK CW’17
2U – Bonsai Junoba’s House
3U – Dourin’s Kyra Pem

Teven Openklas
1U, R. CAC, R.CACIB – Little Princess vom Moosacher
2U – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17
3ZG – Quo Vadis Lisbeth

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

pipWandeling

Bleiswijk 2017 – Dag 2

Resultaten 5 november 2017


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. Francisco Ruiz Rodriguez (ES)

Reuen Jongste Puppyklas
1VB – Waggerland Willy Wonka

Reuen Puppyklas
1VB – Waggerland Under Arrest

Reuen Tussenklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Jagger Jay V D Millingenhof


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. Francisco Ruiz Rodriguez (ES)

Reuen Jeugdklas
1U, CAC – Ermyn Sky Of Stars

Reuen Openklas
1ZG – Haywire’s Trust In Me

Teven Jongste Puppyklas
1VB – Dourins Nova Pem Bob

Teven Jeugdklas
1U, CAC, BOB – Anastasia Vom Massenbachtal
2ZG – Dourin’s Kyra Pem

Teven Openklas
1ZG – Rainbow Uut De Slikhoek
2ZG – Quo Vadis Lisbeth Bob

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.