img_9432-1.jpg

Maastricht 2018 – Dag 2

Resultaten 30 september 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Laura Campion (IE)

Teven Jeugdklas
1U, R.CAC – Ormai Olbia Dolce Vita, BEJK

Teven Openklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Welshclan’s Maggy May
2U, R.CACIB – Hanlon’s Star Someone Like You


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Mevr. Laura Campion (IE)

Reuen Jongste puppyklas
1VB, BJPOB – Humphry Bob O’r Tirroedd Isel

Reuen Jeugdklas
1U – Limbonsnest Kentucky

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Ch. Fortin’s Black and Gold Tiger, NL, NJK
2U, R.CAC, R.CACIB – Ch. Andrey O’r Tirroedd Isel, BWLU, BE, LU, Int

Teven Jongste Puppyklas
1VB – Honeybee O’r Tirroedd Isel

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Balletcor Olympic Victory

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Dourins Nova Pem Bob

Teven Tussenklas
ABS – Missy de Morny des Contamines

Teven Openklas
1U, R.CAC, CACIB – Milly Bobby Brown des Contamines
2ZG – Dourin’s Kyra Pem

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

img_9432-1.jpg

Maastricht 2018 – Dag 1

Resultaten 29 september 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Julia Magdas (RO)

Reuen Puppyklas
1VB, BPOB – Rocco/poseidon
2VB – Felangry Ledger Gold Crown

Teven Jeugdklas
1U, CAC, BOB – Ormai Olbia Dolce Vita, BEJK
2U, R.CAC – Amazing Lou Lou Grande Sogno

Teven Openklas
1ZG – Hanlon’s Star Someone Like You


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Mevr. Julia Magdas (RO)

Reuen Jongste puppyklas
1VB, BJPOB – Humphry Bob O’r Tirroedd Isel

Reuen Jeugdklas
1U – Limbonsnest Kentucky

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Ch. Fortin’s Black and Gold Tiger, NL, NJK
2U, R.CAC, R.CACIB – Ch. Andrey O’r Tirroedd Isel, BWLU, BE, LU, Int

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Dourins Nova Pem Bob

Teven Openklas
1U, R.CAC, CACIB – Dourin’s Kyra Pem

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

img_9432-1.jpg

Pinkstershow te Venray 2018

Resultaten 21 mei 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Hassi Assenmacher-Feijel (DE)

Reuen Jeugdklas
1ZG – Sergeant Adams of Dotty’s Desire
2ZG – Jake of Dotty’s Desire

Teven Jongste Puppyklas
1VB, BPOB – Amazing Lou Lou Grande Sogno

Teven Jeugdklas
1U – Kumpwegood Baileys
2ZG – Tropical Golden Queen Grande Sogno

Teven Openklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Welshclan’s Maggy May

Teven Kampioensklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Ch. Unique Surprise van de Gigantjes, NJK, NL


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester:
Mevr. Hassi Assenmacher-Feijel (DE)

Reuen Openklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Fortin’s Black and Gold Tiger

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB, 1BIG, 3BIS – Ch. Imagine I’m a Dream des Contamines, DE, INT
2U – Ch. Andrey O’r Tirroedd Isel, BWLU, BE, LU

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Limbonsnest Sweet Chestnut

Teven Jeugdklas
1U, R.CACIB – Missy de Morny des Contamines

Teven Openklas
1U, R.CAC, CACIB – Limbonsnest Golden Nizza
2U – Milly Bobby Brown des Contamines
3ZG – Red Rose of Pennies From Heaven

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

img_9432-1.jpg

Joe Kat Show te Arnhem 2018

Resultaten 10 mei 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Maria Ebels-Heikens (NL)

Teven Jeugdklas
1U, CAC, BOB – Tropical Golden Queen Grande Sogno


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester:
Mevr. Maria Ebels-Heikens (NL)

Reuen Jeugdklas
1U, R.CAC – Wizard Of Pennies From Heaven

Reuen Openklas
1U, CAC – Fortin’s Black and Gold Tiger

Reuen Kampioensklas
1U – Ch. Velt Mayster Fom Haus Stier, RU

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Limbonsnest Hot Springs

Teven Jeugdklas
1U – Limbonsnest Sweet Chestnut

Teven Tussenklas
1U – Limbonsnest Ole Miss Rebel

Teven Openklas
1U, CAC, BOB – Red Rose Of Pennies From Heaven
2U, R.CAC – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

img_9432-1.jpg

De Utrecht 2018

Resultaten 14 april 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Mevr. Loes Mouchart – Kleingeld (NL)

Reuen Jeugdklas
1ZG – Welshclan’s Owen Oakley
2ZG – Kevin Kosner v.d. Milligenhof

Reuen Openklas
ABS – Hope on Buffalo Bill

Teven Jeugdklas
1ZG – Tropical Golden Queen Grande Sogno

Teven Openklas
1ZG – Welshclan’s Maible Mairi


 

Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester:
Mevr. Loes Mouchart – Kleingeld (NL)

Reuen Jongste Puppyklas
1VB, BJPOB, 2BISJP – Limbonsnest Rocky Mountain

Reuen Jeugdklas
1U, R.CAC – Limbonsnest Snowberry
2U – Andvol Shubert

Reuen Openklas
1U, CAC, CACIB – Atsel Hof Show Krosh

Reuen Kampioensklas
1U, R.CACIB – Ch. Andvol Tsesarevich, RU/CZ/HU/LV/LT/EE/AT/CY

Teven Jeugdklas
1U, R.CAC – Ffancy Fach o’r Tirroedd Isel
2U – A Magic Fairy v.d. Baumkrone
3U – Limbonsnest Sweet Chestnut

Teven Openklas
1U, R.CACIB – Limbonsnest Golden Nizza
2U – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17
3U – Fortin’s Country Girl, BNLJch, BJWNL’16, BJWLU’16, BWNL’16, NJK’16
4U – Anastasia vom Massenbachtal, NJK, CW’17

Teven Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Ch. Andvol Evrika, RU

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

img_9432-1.jpg

Groningen 2018 – Martinidogshow dag 2

Resultaten 4 maart 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. Bill Shelton (US) Coventry

Reuen Jeugdklas
1U, R.CAC – Courtly Sable Lord Maxwell
2U – Waggerland Under Arrest, JW’17, BJW BE’17

Reuen Openklas
1U, R.CACIB – Corgi Na Volge Laifhack

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB – IT/UK/NL/CIB Ch. Waggerland Not For Sale

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Lilly Lollypop v.d. Milligenhof

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Waggerland Unavailable, JW’17, BJWB’17
2U, R.CAC – Kelly Keen v.d. Milligenhof
3U – Courtly Brindle Lady Oleda
4U – Courtly Brindle Lady Mari


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. Bill Shelton (US)
Coventry

Reuen Jeugdklas
1U – Alwyn

Reuen Openklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Haywire’s Trust In Me, NJK, BJK, BJWNL’16, BWNL’16
2U – Daredevil’s Hunting For Compliments From Staken
3U – Lintelo Benjamin
4U – Whitepoint Look And Look Again
U – In Our Yellow Submarine Yves

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB – RU Ch. Andvol Mercury

Teven Jeugdklas
1U, R.CAC – Daredevil’s Move Like Jagger From Staken
2U – Limbonsnest Sweet Chestnut
3U – Naomi Pem Bob
4U – Twinkel Bambi v.d. Golden Goodtimes
U – Daredevil’s Make Me Smile From Staken

Teven Tussenklas
1U, R.CACIB – Daredevil’s Jellybean From Staken

Teven Openklas
1U – Llwynog A Charming Dream
2U – Limbonsnest Golden Nizza
3U – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17

Teven Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, 1BIG, 2BIS – RU Ch. Andvol Klementina

Teven  Veteranenklas
1U – Hillberry Bling Bling, NK

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

img_9432-1.jpg

Groningen 2018 – Martinidogshow Dag 1

Resultaten 3 maart 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. Andras Polgar (CZ)

Reuen Jeugdklas
1U – Waggerland Under Arrest, JW’17, BJW BE’17
2U – Courtly Sable Lord Maxwell

Reuen Openklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Corgi Na Volge Laifhack
2U – Welshclan’s Gillian Grey

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – IT/UK/NL/CIB Ch. Waggerland Not For Sale

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Lilly Lollypop v.d. Milligenhof

Teven Jeugdklas
1U, CAC – Waggerland Unavailable, JW’17, BJWB’17
2U, R.CAC – Kelly Keen v.d. Milligenhof
3U – Tropical Golden Queen Grande Sogno
4U – Courtly Brindle Lady Oleda


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. Andras Polgar (CZ)

Reuen Jeugdklas
1U – Alwyn

Reuen Openklas
1U, R.CAC, R.CACIB – Daredevil’s Hunting For Compliments From Staken
2U – Lintelo Benjamin
3ZG – Haywire’s Trust In Me, NJK, BJK, BJWNL’16, BWNL’16
4ZG- Whitepoint Look And Look Again
ABS – In Our Yellow Submarine Yves

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – RU Ch. Andvol Mercury

Teven Jeugdklas
1U, R.CAC – Daredevil’s Move Like Jagger From Staken
2U – Daredevil’s Make Me Smile From Staken
3U – Limbonsnest Sweet Chestnut
4U – Twinkel Bambi v.d. Golden Goodtimes
ZG – Naomi Pem Bob

Teven Tussenklas
1U – Daredevil’s Jellybean From Staken

Teven Openklas
1U, R.CACIB – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17
2U – Llwynog A Charming Dream
3ZG – Quo Vadis Lisbeth

Teven Kampioensklas
1U, CAC, CACIB – RU Ch. Andvol Klementina

Teven Veteranenklas
1U – Hillberry Bling Bling, NK

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

img_9432-1.jpg

Eindhoven 2018

Resultaten 2 februari 2018


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. P.F. Berchtold (AU)

Reuen Puppyklas
1VB – Welshclan’s Owen Oakley

Reuen Jeugdklas
1U, RCAC – Waggerland Under Arrest

Reuen Tussenklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Jimmy Jixx v.d. Milligenhof
2U, RCACIB – Hope On Buffalo Bill
3ZG – Jagger Jay v.d. Millingenhof

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Kelly Keen v.d. Milligenhof
2VB – Ormai Olbia Dolce Vita

Teven Jeugdklas
1U, RCAC – Tropical Golden Queen Grande Sogno
2U – Waggerland Unavailable, JW’17, BJWB’17

Teven Tussenklas
1U, RCACIB – Welshclan’s Maible Mairi

Teven Openklas
1U, CAC, CACIB – Hopeful Havanna v.d. Milligenhof
2ZG – Hanlon’s Star Someone Like You


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. P.F. Berchtold (AU)

Reuen Jeugdklas
1U – Andvol Shubert
2U – Limbonsnest Snowberry

Reuen Openklas
1U, RCAC, RCACIB – Atsel Hof Snow Krosh
2U – Yves In Our Yellow Submarine des Contamines
3U – Deverell O’R Tirroedd Isel
ABS – Andvol Kaliostro

Reuen Kampioensklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Andvol Tsesarevich

Teven Puppyklas
1VB, BPOB – Dourin’s Nova Pem
2VB – Ffancy Fach o’r Tirroedd Isel

Teven Jeugdklas
1U – Limbonsnest Sweet Chestnut
2U – Abbygail of the Jolly Jumpers
3U – Pemslife Joint Strike Fighter
4ZG – Neljoh’s Chicca

Teven Tussenklas
1U, CAC, CACIB – Anastasia vom Massenbachtal, NJK CW’17
2U – Bonsai Junoba’s House
3U – Dourin’s Kyra Pem

Teven Openklas
1U, R. CAC, R.CACIB – Little Princess vom Moosacher
2U – Limbonsnest Hotpants, NJK’16, BJSG’16, VDH-HJSG’16, JW’16, BJK’17, VDH-FJSG’17, VDH-EJSG’17
3ZG – Quo Vadis Lisbeth

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

img_9432-1.jpg

Bleiswijk 2017 – Dag 2

Resultaten 5 november 2017


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. Francisco Ruiz Rodriguez (ES)

Reuen Jongste Puppyklas
1VB – Waggerland Willy Wonka

Reuen Puppyklas
1VB – Waggerland Under Arrest

Reuen Tussenklas
1U, CAC, CACIB, BOB – Jagger Jay V D Millingenhof


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. Francisco Ruiz Rodriguez (ES)

Reuen Jeugdklas
1U, CAC – Ermyn Sky Of Stars

Reuen Openklas
1ZG – Haywire’s Trust In Me

Teven Jongste Puppyklas
1VB – Dourins Nova Pem Bob

Teven Jeugdklas
1U, CAC, BOB – Anastasia Vom Massenbachtal
2ZG – Dourin’s Kyra Pem

Teven Openklas
1ZG – Rainbow Uut De Slikhoek
2ZG – Quo Vadis Lisbeth Bob

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.

img_9432-1.jpg

Bleiswijk 2017 – Dag 1

Resultaten 4 november 2017


Welsh Corgi Cardigan
Keurmeester: Dhr. Leif Ragnar Hjorth (NO)

Teven Puppyklas
1VB – Kumpwegood Baileys


Welsh Corgi Pembroke
Keurmeester: Dhr. Leif Ragnar Hjorth (NO)

Reuen Jeugdklas
1U, CAC – Ermyn Sky Of Stars

Teven Jeugdklas
1U, CAC, BOB – Anastasia Vom Massenbachtal
2ZG – Pemslife Joint Strike Fighter

We kindly ask the Best of Breed winners to send us their win pic to add to the show results.